دکتر شایسته غفاری / جراحی زیبایی زنان / بهترین جراح زیبایی زنان در دزفول
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان در دزفول

بهترین جراح زیبایی زنان در دزفول

با پیشرفت علم پزشکی به خصوص در حوزه جراحی زیبایی بسیاری از افراد به عمل های زیبایی علاقه مند شده اند. زنان یکی از طرفداران عمده انواع جراحی های زیبایی، از جمله جراحی زیبایی زنان که مربوط به جراحی زیبایی واژن می باشد، هستند. خوشبختانه این جراحی ها در کشور ما توسط جراحان حاذق و ماهری در شهرهای مختلف انجام می شود و پیشرفت پزشکان به حدی بوده که بسیاری از کشورهای مختلف برای جراحی به ایران می آیند. اگر ساکن دزفول هستید و به فکر جراحی زیبایی زنان افتاده اید، قطعا پیش از هر چیز از خود می پرسید که بهترین جراح زیبایی زنان در دزفول چه کسی است؟ ما برای پاسخ به این پرسش شما، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به عمل زیبایی واژن و بهترین جراح زیبایی واژن در دزفول بپردازیم.

مهم ترین عمل های زیبایی زنان

از میان مهم ترین جراحی های زیبایی زنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جراحی پرینورافی : این عمل جراحی زیبایی در میان زنانی که بعد از زایمان طبیعی دچار شلی عضلات واژن شده اند، رایج است. بعد از زایمان طبیعی، به کمک جراحی پرینورافی می توان به ترمیم واژن و عضلات آن پرداخت.
  • جراحی لابیاپلاستی: لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی زنان است که نه تنها در ایران، بلکه در تمام جهان متقاضیانی دارد. در این عمل، متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی های زنان با کوتاه کردن لابیاهای مینور واژن به زیباسازی واژن می پردازد.
  • روشن سازی واژن : در این روش زیباسازی واژن، متخصص زنان به کمک لیزر به روشن سازی واژن پردازد.
  • تزریق ژل و چربی به واژن : در این روش زیبایی واژن، برای حجیم سازی و زیباسازی واژن از ژل و چربی استفاده می شود. افراد لاغر که از ظاهر واژن خود رضایت ندارند، می توانند با این تزریق، طراوت بیشتر در قسمت واژینال خود ایجاد کنند.

 

ویژگیهای بهترین جراح زیبایی زنان در دزفول

یک جراح زیبایی زنان خوب به طور کلی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • در کار خود مهارت و تجربه داشته باشد. جراحی زیبایی یکی از جراحی های ظریف و مهم به حساب می آید.
  • با علم روز و تکنولوژی های جراحی آشنا باشد.
  • نمونه کارهای موفق زیادی داشته باشد.
  • در پاسخگویی به بیمار قبل و بعد از عمل صبور و باحوصله باشد.
  • از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید برای درمان بیماران خود استفاده کند.
  • هزینه جراحی منصفانه و مناسبی داشته باشد.

جراح زیبایی واژن خوب در دزفول را چگونه انتخاب کنیم؟

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت، به راحتی و با یک سرچ ساده می توانید به آدرس اینستاگرام پزشک زیبایی زنان و یا وبسایت آن ها دست پیدا کنید. با بررسی نمونه کارها و ابراز نظر سایر بیماران، لیستی از بهترین جراحان زیبایی دزفول تهیه کنید و سپس با مراجعه حضوری به مطب آن ها، از انتخاب خود مطمئن شوید.

دکتر شایسته غفاری جراح و متخصص زنان ،زایمان و نازایی
لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی
برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۴۲۲۵۳۰۶۰ – ۰۶۴۱-۴۲۲۵۳۵۷۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس پیج اینستاگرام دکتر شایسته غفاری مراجعه نمایید.
آدرس مطب : دزفول ، خیابان آفرینش ،جنب رادیولوژی دکتر بهزادی

 

هزینه عمل زیبایی واژن در دزفول

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر تصمیم به جراحی زیبایی زنان هزینه های جراحی است. هزینه عمل زیبایی واژن در زمان مراجعه به مطب و معاینه متخصص زنان،زایمان و زیبایی تعیین می شود. فاکتورهای مختلفی از جمله نوع مشکلات زیبایی بر هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر گذار است.

و کلام آخر این که اگر تصمیم به جراحی زیبایی واژن گرفته اید حتما پیش از جراحی با تحقیق و بررسی بهترین جراح زیبایی زنان را انتخاب کنید.

اگر ساکن شهر دزفول هستید و به دنبال یک متخصص زنان و زایمان خوب در دزفول و جراح زیبایی زنان هستید، اینجا را کلیک کنید.

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =