دکتر شایسته غفاری / جراحی زیبایی زنان / جوانسازی واژن با دستگاه آر اف هیگز
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جوانسازی واژن با دستگاه آر اف هیگز

امروزه دستگاه ها و روش های نوینی در حوزه های پزشکی به خصوص در زمینه درمانی و زیبایی بکار گرفته می شوند. از جمله مهم ترین و نوین ترین دستگاه هایی که با هدف  درمانی و زیبایی در جراحی های زیبایی زنان مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه آر اف هیگز است.بسیاری از زنان احتمالا با دستگاه آر اف هیگز (Higgs) آشنایی لازم را ندارند و طبعا از مزایا و کاربرد هایی که این دستگاه در حوزه درمان مشکلات زنانه می تواند داشته باشد، بی اطلاع هستند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مطلب که بخشی از مهم ترین اطلاعاتی که در خصوص دستگاه آر اف هیگز وجود دارد را در قالب بخش های مختلفی در اختیارتان قرار دهیم. پیش از آغاز مطلب و برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، صحبت های دکتر شایسته غفاری، متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان در دزفول، را می شنویم.

 

دستگاه آر اف هیگز چیست؟

این دستگاه که متعلق به یکی از کمپانی های کشور آمریکا می باشد، در سال های اخیر توانسته در زمینه درمان بسیاری از مشکلاتی که در نواحی واژینال رخ می دهد نقش به سزایی داشته باشد.

دستگاه واژینال هیگز با ساطع کردن اشعه به نواحی داخل واژن می تواند در بهبود وضعیت ظاهری و نیز در بهبود مشکلاتی که در این ناحیه ایجاد شده است اثر گذار باشد.

امواجی که از این دستگاه خارج می شود امواج آر اف و رادیو فرکوئنسی می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که این  امواج هیچ آسیبی به بدن نمی رسانند و بالاترین سازگاری را با بدن دارند.

زمانی که این امواج به بدن ساطع می شود موجب می شود که نواحی مورد نظر پرخون شود و افزایش ترشح یکسری هورمون ها باعث می شود مشکلاتی همچون گشاد شدن دهانه واژن از بین برود.

آر اف هیگز دکتر شایسته غفاری

دستگاه آر اف هیگز چه مزایایی دارد؟

این دستگاه یکی از بهترین روش های درمانی برای :

  • درمان و رفع بی اختیاری ادراری در خانم ها،
  • رفع خشکی واژن
  • و بهبود ارگاسم در زنان می باشد.
  • البته این دستگاه در زمینه تنگ کردن و استحکام بخشی به عضلات واژن نیز بکار می رود و تاثیرات چشمگیری خواهد داشت.

به طور کلی این دستگاه می تواند مجموعه ای از مشکلات پیش آمده در ناحیه واژن را از بین ببرد و تا حد زیادی رضایت زنان را حاصل کند.

خوش بختانه بدون درد بودن این روش درمانی نیز از دیگر مزیت هایی دستگاه آر اف هیگز است که بسیاری از زنان را نسبت به این روش درمانی ترغیب کرده است.

 

عوارض استفاده از دستگاه جوانسازی واژینال هیگز چیست؟

مهم ترین نکته ای که در زمینه این روش درمانی و بکار گیری دستگاه آر اف هیگز وجود دارد این است که از ایمن ترین روش هایی است که در حوزه درمان و زیبایی زنان وجود دارد.

در واقع پراب هایی که در جریان روند درمان بکار گرفته می شود یکبار مصرف هستند. بدین ترتیب هر شخص با پراب های مخصوص به خود تحت روند درمان قرار می گیرد و بعد از این که اقدامات لازم انجام شد پراب ها دور انداخته می شوند. در واقع فرد دیگر با پراب های این شخص درمان نمی شود.

از سوی دیگر نیز این روش درمانی تاکنون مشکل خاصی را برای افراد ایجاد نکرده است و گزارشاتی مبنی بر به وجود امدن مشکلاتی خاص نداریم.

جوانسازی واژن با هیگز چند جلسه طول می کشد؟

مهم ترین نکته ای که باید در زمینه اثر بخشی روش درمانی دستگاه آر ف مد نظر داشته باشید این است که این روش درمانی باید در طی چند جلسه انجام شود. بنابراین نمی توان انتظار داشت که این دستگاه در یک جلسه پاسخ درمانی قابل توجهی را بر جای بگذارد.

از این رو توصیه مان این است که برای نتیجه دهی این روش درمانی صبوری داشته باشید و حداقل چهار تا شش جلسه تحت این روش درمانی قرار گیرید.

 

کلام آخر

در پایان مهم ترین توصیه ای که خواهیم داشت این است که علیرغم این که بکار گیری دستگاه آر اف هیگز در چند ساله اخیر رشد یافته است و بسیاری از پزشکان و متخصصین از این دستگاه بهره مند می شوند اما باید توجه داشته باشید که این روند درمانی را به دست بهترین و معتبر ترین پزشکان بسپارید. بهترین و مجرب ترین متخصصین قطعا می توانند با با تکیه بر تجاربی که دارند بهترین نتایج درمانی را برای شما رقم بزنند و در صورت بروز مشکل از راه های بیرون آمدن از مشکلات آگاه هستند. از این رو می توانید بدون دغدغه روند درمان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 4 =